נעים להכיר

שלום, שמי סער נצר, מאמן אישי ועסקי מוסמך לשכת המאמנים בישראל, מומחה באימון ליצירת זוגיות שניה, מאמן סטודנטים לאימון ומשמש כסגל בבית ספר למאמנים.

לאורך השנים אימנתי עשרות מתאמנים ומתאמנות, פרטיים ועסקיים במאות שעות אימון עם הצלחות מוכחות.

רבים שואלים אותי, מה זה בעצם אימון אישי?

אימון הוא תהליך משותף לגילוי עצמי, שניתן ליישום בכל תחום בחיים: זוגיות, הורות, מערכות יחסים, קריירה ועבודה, לימודים, בריאות ופנאי ועוד. מטרתו העיקרית של תהליך האימון הוא להביא את המתאמן למצב החיים וההצלחה המתאימים לו ביותר, בזמן הקצר ביותר האפשרי. זהו מסלול שיטתי, מקצועי ורציונאלי הנשען על כלים שהוכיחו את עצמם בעבר משמונה תחומי ידע: פסיכולוגיה, סוציולוגיה, פילוסופיה, ניהול, שיווק, ספורט, כלכלה ו”מנטורינג”. עם זאת, וכהשלמה לכלים הרציונאליים, האימון יוצר תהליך רגשי המכוון כולו לחיבור בין המתאמן לחזון שהגדיר. האימון מיועד למי שמעוניין לחולל שינוי בחייו, שמאמין שאפשר להיות מה שהוא בוחר להיות, להגשים את הייעוד שלו ואת החלומות הגדולים ביותר שלו.

תהליך האימון האישי נעשה ברצף של שיחות קבועות, שיערכו עפ”י רוב פעם בשבוע. במהלכם אקשיב, אשקף, אשאל שאלות, אעלה השערות, אציע נקודות הסתכלות נוספות ואעצים אותך. מטרתנו באימון לזהות ביחד את המטרות והיעדים שלך ואת הגורמים המעכבים אותך מלהגיע ליעדים שהגדרת ושתואמים את רצונותיך, שאיפותיך וחזונך. משהוגדרה מערכת היעדים, נבנית תוכנית עבודה להשגתה תוך שימוש ושיפור היכולות והחוזקות שלך ותוך נטרול הגורמים המעכבים. תהליך האימון ילווה אותך להשגת היעדים והמטרות. לאורך כל התהליך נוודא כי הנך נאמן לעצמך ולרצונותיך ונבדוק שוב ושוב התאמה של מערכת היעדים בהתאם לשינויים שיקרו בתהליך דינאמי זה.

אני מזמין אתכם לעבור איתי את התהליך.

הצעד הראשון מתחיל מכאן

מלאו את הפרטים ואחזור בהקדם